Polietilen kollektör sistemlerinin kullanıldığı alanlar oldukça geniştir. Kullanım amacı ne olursa olsun oldukça sorunsuz ve uzun ömürlü olma özelliğini devam ettirebilecek bir üründür. İmalatlarımızdan şu ana kadar hiçbir şikayet almamamız dan dolayı ayrıca gururluyuz.

Polietilen hatlar su ve benzeri akışkan nakil ihtiyacı olan tüm sanayi ve diğer sektörlerde kullanılan bir üründür. Ağırlıklı olarak Arıtma tesislerinde kullanılmaktadır. Dağıtım hatları, Temiz su hatları, Deşarj hatları gibi birçok tesiste kullanılmaktadır.

Tercih sebebi kırılgan olmayışı, Uzun ömürlü oluşu, Esnek oluşu gibi tercihe münhasır özelliklerinden dolayı piyasada oldukça fazla yer bulmaktadır. Uygulama alanlarımızda da görüleceği gibi tüm özelliklerinin yanında estetik olması da ayrı bir tercih sebebidir.

Alt yapı ve üst yapıda her türlü kullanılabilen ürün, firmamızın da üzerine yatırım yapmasına sebep olmuştur. Bu ürün ile yapmış olduğumuz hiçbir işten olumsuz sonuç almamış olmamız bizi de ziyadesi ile mutlu etmektedir.

Kullanıldığı alanların fazla oluşu tercih sebebimiz olmuştur. Deneyimli personel kadromuz ile sektörde en güçlü olma yolunda hedeflerimize emin adımlarla gitmekteyiz. Polietilen borunun son nokta olduğu, son yıllarda firmalar tarafından tercih edilmiş olmasından dolayı tespitimizdir. Firmamız tüm projelerinize cevap verebilecek ekipman ve iş gücüne sahiptir.